Stiahnite si naše E-knihy ZADARMO Zobraziť e-knihy
 • Domov
 • Služby
 • Kybernetická bezpečnosť

Kybernetická bezpečnosť

Vyberte vašu oblasť, aby sme vám lepšie pomohli:

Ako prebieha spolupráca?

Ak hľadáte skúsených odborníkov v oblasti kybernetickej bezpečnosti, tím dynamických, skúsených a ochotných ľudí, ktorí Vám pomôžu vyriešiť Vaše požiadavky, ste na správnom mieste.

 • 1.

  Analýza prostredia

  Zistíme, aké máte povinnosti a aký je stav Vašej kybernetickej bezpečnosti.
 • 2.

  Zabezpečenie prostredia

  Zabezpečíme kompletnú IT štruktúru vo Vašej organizácii a nainštalujeme firewall.
 • 3.

  Vypracovanie dokumentácie

  Vypracujeme Vám potrebnú dokumentáciu a preškolíme Vašich zamestnancov.
 • 4.

  Zastupovanie pri kontrole

  Zabezpečujeme plnú súčinnosť pri kontrole zo strany dozorného orgánu.
Bezplatná cenová ponuka
ou-logo
 • 1.

  Analýza prostredia

  Zistíme, aké máte povinnosti a aký je stav Vašej kybernetickej bezpečnosti.
 • 2.

  Zabezpečenie prostredia

  Zabezpečíme kompletnú IT štruktúru vo Vašej organizácii a nainštalujeme firewall.
 • 3.

  Vypracovanie dokumentácie

  Vypracujeme Vám potrebnú dokumentáciu a preškolíme Vašich zamestnancov.
 • 4.

  Zastupovanie pri kontrole

  Zabezpečujeme plnú súčinnosť pri kontrole zo strany dozorného orgánu.
 • Analýza kyberpriestoru

  Analýza kyberpriestoru

  analyza-kb
  Analýza kyberpriestoru

  Na to, aby sme Vám mohli poskytnúť maximálnu podporu a pomoc v oblasti kybernetickej bezpečnosti, potrebujeme o Vašom IT priestore vedieť všetko. Koľko máte počítačov, ako funguje práca s Vašimi IT prostriedkami, aké sú zabezpečenia a množstvo ďalších faktorov, ktoré s Vami preberú naši odborní IT špecialisti. Vstupnú analýzu vykonávajú naši odborníci vždy osobne a priamo u Vás. Zo vstupnej analýzy následne vyhotovíme protokol, kde spíšeme nájdené nedostatky. Samozrejmosťou sú postupy a rady na nápravu správnym smerom. Taktiež niektoré opravy sú už v cene a na niektoré Vám vieme pomôcť projektovými zľavami prostredníctvom našich partnerov.

 • Firewall

  Firewall

  analyza-kb
  Firewall

  Pokiaľ vďaka vstupnej analýze zistíme, že Váš kybernetický priestor nie je dostatočne chránený zvonka, poskytneme Vám náš firewall, ktorý má rôzne ďalšie funkcie. Dokáže plniť funkciu napríklad ako router, vie segmentovať siete na lokálne a hosťovské, dokáže Vám vytvoriť rôzne wifi siete. Firewall bude chrániť Vašu sieť ako pred vnútornými, tak aj pred vonkajšími hrozbami. Rovnako zabezpečí, že už pri načítavaní akejkoľvek webovej stránky prebehne automaticky jej kontrola, ktorá bráni tomu, aby Vaši zamestnanci otvorili škodlivú stránku. Vďaka nášmu Firewallu budete dostávať pravidelný výstup o aktuálnom stave Vašej bezpečnosti. Budete môcť byť pokojní, firewall bude strážiť Váš kyber priestor, aj keď Vy na to nebudete práve myslieť.

 • Monitoring

  Monitoring

  analyza-kb
  Monitoring

  Naši IT špecialisti budú neustále monitorovať Vašu sieť. V rámci služieb kybernetickej bezpečnosti Vám poskytneme monitoring rôznych kybernetických rizík a funkčnosti Vašej siete. Prečo je monitoring potrebný? V prípade, ak zistíme potenciálne riziko, okamžite zasiahneme a informujeme Vás o možnom nebezpečí, rizikách a riešeniach. Dokážeme Vás upozorniť na nefunkčnosť systémov alebo ich častí, pomôžeme Vám predchádzať výpadkom na základe prediktívneho odhaľovania rôznych situácii a taktiež môžeme sledovať Váš výkon. Vďaka nášmu dohľadu dokážeme prípadné hrozby eliminovať priamo na diaľku. V prípade zisteného kybernetického incidentu Vám okamžite prídeme osobne na pomoc. Taktiež dávame pozor na to, aby ste boli informovaní o aktuálnych hrozbách v kybernetickom priestore a mohli na ne včas a adekvátne reagovať. Ak vieme o dobrých tipoch ako zlepšiť Vašu sieť, je našou prácou Vám ich poskytnúť.

 • IT podpora

  IT podpora

  analyza-kb
  IT podpora

  Súčasťou našej služby je aj podpora IT, ktorú môžete využiť ak máte problém v oblasti IT s ktorými si neviete rady. Môže to byť napríklad pomoc s inštaláciou tlačiarne, nefunkčný internet, potreba inštalácie aplikácie a podobne. V rámci služieb kybernetickej bezpečnosti Vám pomôžeme s každodennými problémami v IT oblasti. Ak budú Vaši zamestnanci potrebovať preinštalovať program, nainštalovať tlačiareň, alebo aktualizovať systém, naši technici im budú k dispozícii prostredníctvom vzdialenej podpory v reálnom čase. Akýkoľvek problém, alebo bezpečnostný incident môžete konzultovať priamo s nami. Poradíme Vám, ako riešiť vzniknutú situáciu a v prípade bezpečnostného incidentu ho budeme riešiť spoločne s Vami. Samozrejmosťou je aj poradenstvo v prípade zastaraných počítačov, výberu nového softvéru a hardvéru. Vďaka našim partnerom Vám môžeme poskytnúť rôzne zľavy a dotácie na nákup počítačov, tlačiarní, ako aj rôzneho hardvéru a softvéru.

 • Dokumentácia a školenia

  Dokumentácia a školenia

  analyza-kb
  Dokumentácia a školenia

  Všetky procesy, ktoré sa zmapujú a informácie, ktoré sa získajú, je potrebné dôsledne zaznamenať. Za týmto účelom Vám vytvoríme bezpečnostnú dokumentáciu, ktorá bude odzrkadľovať súčasný, ale aj požadovaný stav. Bezpečnostná dokumentácia Vám zároveň stanoví ciele v personálnej, organizačnej a technickej oblasti a bližšie špecifikuje, aké primerané opatrenia v daných oblastiach budete musieť prijať. Vedeli ste, že chyby spôsobené zámerným alebo neúmyselným konaním zamestnancov mestských alebo obecných úradov tvorili v minulom roku na Slovensku až 52 % prípadov narušenia kybernetickej bezpečnosti v samospráve? Práve z tohto dôvodu je veľmi dôležité, aby Vaši zamestnanci absolvovali školenie v oblasti IT a kybernetickej bezpečnosti. Na čo bude školenie zamerané? Na bezpečnú prácu Vašich zamestnancov v online priestore, ako aj na to, ako majú zamestnanci odhaliť falošné e-maily (tzv. phishing), prípadne riešiť vzniknutý bezpečnostný incident a mnoho ďalšieho. Školenia môžu Vaši zamestnanci absolvovať z pohodlia kancelárie, alebo priamo z domu a to vďaka nášmu jedinečnému e-learningovému portálu.

Referencie

Spokojní klienti

Dôverujú nám stovky klientov po celom Slovensku

Za nás hovoria čísla, nie slová.

K dnešnému dňu sme vypracovali Bezpečnostnú dokumentáciu pre viac ako 12 000 prevádzkovateľov, pričom pre viac ako 2500 zabezpečujeme výkon činnosti externej zodpovednej osoby.

Cenová ponuka

Bezplatná cenová ponuka

Neviete sa rozhodnúť, ktoré z našich služieb naozaj potrebujete? Napíšte nám a my vám vytvoríme nezáväznú ponuku na mieru.

Mám záujem o služby:
GDPR
KS
KB
WB
BOZP
PO